החינוך היהודי בקפריסין

בשבח והודיה לה' יתברך אנו שמחים לבשר כי נפתחה שנת הלימודים החדשה בבית הספר היהודי בקפריסין "קינג דוד", כשהפעם לראשונה נוספה גם כיתה ג'.
לצד בית הספר, אנו פותחים את השנה השמינית של גן הילדים "WONDERWORLD - גן מנחם", אליו בשנתיים האחרונות נוסף גם מעון יום עבור פעוטות.

חרטנו על דגלנו לתת מענה לצורך הרב שיש במשפחות היהודיות בקפריסין לחינוך יהודי מצויין, אמיתי, ערכי ואישי. החינוך היהודי הוא מה שליווה את העם היהודי לכל אורך ההיסטוריה, והיה לו לאבן היסוד.

הקמת כיתת בית-ספר נוספת, לצד העלויות הגבוהות שנדרשו להתאמת מבני מוסדות החינוך לשינויים המבניים בקפריסין לאור התקופה, דורשים משאבים רבים. הדאגה לחינוכם של ילדי הקהילה, להקניה של ערכים מוצקים ומורשת ישראל, היא עבורנו זכות וגם חובה. 

העתיד טמון בחינוך ילדינו

אנו פונים אליכם בקריאה נרגשת לבוא ולקחת חלק בפיתוח מוסדות החינוך היהודי בקפריסין, ובזכותכם הם יוכלו להמשיך ולהיות סמל ודוגמה לחינוכי איכותי, לשם ולתפארת. יהי רצון שהזכות האדירה של הבל פיהם של "תינוקות של בית רבן", תעמוד לכם ולבני ביתכם להתברך בשפע ברכה והצלחה בכל המצטרך.

איך משתתפים? - קל ופשוט! 

  • לתרומה באמצעות ביט / פייבוקס - שלחו אל מספר טלפון: 0544902455
  • לתרומה באמצעות Paypal - לחצו כאן 
  • לתרומה במזומן / העברה בנקאית / צ'קים / הוראת קבע - כתבו לנו לדואר האלקטרוני  [email protected] ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם לביצוע התרומה
  • לתרומה מיידית באמצעות כרטיס אשראי - מלאו את הטופס המאובטח:

ברצוני לתרום סך של:
 €

ברצוני לתרום באמצעות חיוב חודשי קבוע בסך של:
 €

סוג הכרטיס*
ויזה
מאסטר כארד
אמריקן אקספרס
אחר 

מספר כרטיס אשראי:
*

תוקף הכרטיס:
* 

3 הספרות האחרונות בגב הכרטיס:
*

שם בעל הכרטיס:
*

מס' זהות:

כתובת:

עיר:
  

מדינה:
 

מיקוד:
 

מספר טלפון:
*

דואר אלקטרוני:
*

* השדות המסומנים בכובית הנם שדות חובה