דוכן חבד בשדה התעופה

בית חב"ד בשדה התעופה בלרנקה פועל במשך כל השנה ומקבל את פני הבאים בשערי קפריסין עם חיוך רחב, עמדת תפילין ונרות שבת קודש, דפי מידע למבקר היהודי בקפריסין ומענה לכל שאלה וצורך.

בחג החנוכה, בנוסף לפעילות הקבועה, פועלים השלוחים בתגבור בחורים נמרצים בכל ימי החג לקבל את פני הבאים עם סט נאה של חנוכיה ונרות, סופגניה חמה, הזמנה לאירועי החג ברחבי קפריסין ומידע יהודי.

 חנוכיה מרכזית בשדה התעופה

במקביל לפעילות האישית "אחד על אחד" עם כל יהודי ויהודי, מוצבת בשדה התעופה חנוכיה גדולה ומפוארת באישור הרשויות, המוכיחה בגאון ומזכירה לבאים כי האור של הקדושה אינו מוגבל לזמן ולמקום, היהדות חיה גם בקפריסין.

"שיירת האור" המורכבת משורת רכבים ממותגים הנושאים על גגם חנוכיה אלקטרונית המאירה למרחוק, מפרסמת את הנס גם ביציאה משדה התעופה.

חג החנוכה מלמד אותנו כי ברגע שמדליקים ניצוץ קטן - מנצחים גם חושך גדול. חשיבות הפעילות העניפה בשדה התעופה אינה רק עבור אותם רגעים, אלא היא מחממת את הלבבות כבר עם ההגעה לקפריסין, מאירה את הביקור כולו, פועלת וממשיכה למצוות ומעשים טובים בהמשך הביקור במדינה, ואף בחזרה לאחר מכן הביתה.

 פעילות בשדה התעופה

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף אלינו - תרמו כעת והיו שותפים בפרסום הנס, באור הגדול. יהי רצון שזכות גדולה זו תעמוד לימין כל השותפים להתברך בשפע ברכה והצלחה בכל המצטרך!

לנוחיותכם, ניתן להעביר את התרומה במגוון דרכים:

- משלוח צ'ק: עבור "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר) לת.ד. 770 קרית מלאכי
- העברה בנקאית (או הפקדה ישירה) בישראל: שם החשבון: "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר), בנק דיסקונט, מס' חשבון: 12172687 סניף 153, קרית מלאכי 
- הוראת קבע: אנא לחצו כאן והדפיסו ומלאו את הטופס המצורף
- באמצעות  Paypal: לחצו כאן 
- באמצעות תרומה ישירה באשראי בטופס מאובטח
 

תרומה בכרטיס אשראי

 
ברצוני לתרום תרומה חד פעמית  חודשית קבועה 
בסך של
אירו, עבור פעילות חב"ד בשדה התעופה בלרנקה.

כרטיס אשראי: 

מס' כרטיס:  *

תאריך תפוגה:  *  3 ספרות בגב הכרטיס:   *

שם בעל כרטיס האשראי:  *

מספר ת.ז.:  *

כתובת:  *

עיר:  *  מיקוד:  

טלפון:  *

דואר אלקטרוני:

הערות: