חנוכה שמח!

בחג החנוכה יש מסר מיוחד של נצחון הרוח והאור, ובשליחות הרבי מליובאוויטש השלוחים בכל העולם עושים כל מאמץ בכדי שהאור הזה יגיע לכל יהודי באשר הוא.

גם בקפריסין - כבר עם הנחיתה בשדה התעופה, מקבלים השלוחים את פני הבאים עם סופגניה טריה, חנוכיה ונרות, מידע יהודי והזמנה לפעילות ואירועי החג בבתי חב"ד במדינה. כך גם מוצבות חנוכיות מרשימות בתוך הטרמינלים של שדות התעופה בקפריסין, בגאווה יהודית ובאור המחמם את הלבבות.

במרכזי הערים מוצבות חנוכיות המיתמרות לגובה רב ונראות למרחוק, ו"שיירת האור" של רכבים שעל גגם חנוכיות חשמליות מתניידת לאורך צירי התנועה המרכזיים.

 הדלקה מרכזית

פרסום הנס בראש חוצות מצטרף לביקורי הבית, בדירות ובמשרדים, בקמפוסי האוניברסיטאות, בבתי רפואה ובעת הצורך אף בבתי המאסר. בכל מקום יופיעו השלוחים עם חיוך רחב, שיר מתנגן, חנוכיות, נרות וסופגניות, עושים כל מאמץ על מנת שהאור יגיע לכל יהודי בקפריסין!

במקביל לפעילות בחוץ, בכל ערב בימי החנוכה נערכות הדלקות משותפות קבועות בכל בתי חב"ד בקפריסין, אליהם מוזמנים כולם - חברי הקהילה, אורחים ומבקרים, הדלת פתוחה. בנוסף לקביעות זו, נערכים אירועים מיוחדים רבים: אירוע לילדים, הדלקת ענק ציבורית, אירוע לדיפלומטים, אירוע מרכזי עם תכנית מוזיקלית חגיגית מיוחדת ועוד.

 מסיבת חנוכה

כל זה יכול להתקיים בסייעתא דשמיא בזכות השותפות שלכם - תרמו כעת לפעילות העניפה של חנוכה בקפריסין, ויחד נאיר את קפריסין!


לנוחיותכם, ניתן להעביר את התרומה במגוון דרכים: 

- העברה בביט / פייבוקס:  למספר 0544902455 - אנא ציינו מספר טלפון בהערה של ההעברה.
- משלוח צ'ק: עבור "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר) לת.ד. 770 קרית מלאכי
- העברה בנקאית (או הפקדה ישירה) בישראל: שם החשבון: "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר), בנק דיסקונט, מס' חשבון: 12172687 סניף 153, קרית מלאכי 
- הוראת קבע: אנא לחצו כאן והדפיסו ומלאו את הטופס המצורף
- באמצעות  Paypal: לחצו כאן 
- באמצעות תרומה ישירה באשראי בטופס מאובטח
 
תרומה בכרטיס אשראי

 
ברצוני לתרום תרומה חד פעמית  חודשית קבועה 
בסך של
אירו, עבור שותפות בפעילות העניפה בחג החנוכה.

כרטיס אשראי: 

מס' כרטיס:  *

תאריך תפוגה:  *

3 ספרות בגב הכרטיס:   *

שם בעל כרטיס האשראי:  *

מספר ת.ז.:  *

כתובת:  *

עיר:  * 

טלפון:  *

דואר אלקטרוני:   *

הערות: