אודותינו

הרב שניאור ורבקה לויטין הגיעו לעיר לרנקה בשנת 2013 על מנת לחזק את הפעילות הענפה של מרכז חב"ד בקפריסין, שלאחר שבמשך עשור הרחיב את פעילותו, היה זקוק לכוחות חדשים ורעננים.

משפחת לויטין

 

הרב שניאור עוסק בניהול פעיל של בית חב"ד בלרנקה, שיעורי תורה עם אנשי הקהילה, קבלת אורחים ומזון כשר, ארגון 3 תפילות במנין מדי יום, ארועי החגים ושבתות מיוחדות שלא שוכחים. פעילות מסביב לשעון.

פעילות הדגל שהתעצמה עם הגעתם של משפחת לויטין בקפריסין היא "בית חב"ד נמל התעופה" בקפריסין, בו פועל הרב שניאור רבות בהתאם למעגל השנה. תמיד תוכלו למצוא אותו שם עם תפילין, נרות שבת וחיוך רחב. אם תבואו בחנוכה תקבלו גם נרות וסופגניה טריה, בפסח מצה שמורה וכן הלאה.

פעילות בשדה התעופה

 

הרבנית רבקה משמשת כגננת הראשית ב"גן מנחם", גן הילדים היהודי היחידי בקפריסין, בו לומדים כיום כ-30 ילדים כן ירבו, אשר זוכים לחינוך על טהרת הקודש, המשלב תוכניות חינוכיות מקצועיות מהשורה הראשונה, לצד תוכן רוחני וערכי המסורת היהודית.

צרו איתנו קשר

טלפון: 00.357.24.828770
נייד: 00.357.96.388624
כתובת: Apollodorou 4, Larnaca 6020
דואר אלקטרוני: [email protected]
אתר האינטרנט: www.ChabadCyprus.com/Larnaca

עזרו לנו להמשיך ולהתפתח!

על מנת להמשיך בפעילות הקדושה אנו זקוקים לכם - זו ההזדמנות שלכם להפוך לחלק ממגדל האור שלנו ובעזרת תרומתכם החשובה תהיה לנו היכולת להמשיך לצמוח, לפרוח ולגדול, ולהביא אור של קדושה לכל היהודי באי.

לתרומה לבית חב"ד לרנקה לחצו כאן!