היום נעשה משהו בלתי נשכח

במוצאי שבת י”א אדר א’ ה’תשע”ו - 20.02.2016 התאספנו יחד, למעלה מ-400 מידידי חב”ד קפריסין בישראל, לערב מרגש שכולו אור וקדושה (לצפיה בגלריית תמונות מרהיבה מהארוע - לחצו כאן). לצד ארוחת ערב עם מיטב המטעמים ולצד אמירת ‘לחיים’ משותפת, ראינו על המסכים טעימה מיום של פעילות שגרתית בבתי חב”ד בקפריסין, הכולל 4 בתי חב"ד - בתים קבועים של תפילה, תורה ומעשים טובים שפועלים מידי יום, מקווה טהרה, גן הילדים, ובית לבני הנוער בתקופת הקייץ באיה נאפה.

זכות של יום כזה אין לתאר במילים, ובערב זה ניתנה לכולם ההזדמנות להעניק לעצמם ולאנשים הקרובים לליבם יום כזה על כל זכויותיו האין סופיות ולאמץ ימים שכאלה, לכבוד יום ההולדת, ליום הנישואים, או להבדיל להקדיש יום זכרון לאחד מיקירהם.

"יש קונה עולמו בשעה אחת"

לא רק במפגש השנתי. גם לכם, ברגע זה ממש, יש אפשרות לבחור יום מיוחד הקרוב לליבכם ולהקדישו עבור עצמכם או עבור יקירכם. כפי שאור צריך להאחז בנר, כך גם ברכה המגיעה מאור רוחני צריכה כלי שיחזיק אותה. על מנת להמשיך את השפע הרוחני הגדול בעולמנו הגשמי ניתנת האפשרות לקנות יום של ברכה, בנתינת חלק מההוצאות של יום כזה של אור וקדושה בקפריסין, בתרומה של 1,000 יורו ליום פעילות.

כמובן, ניתן לפרוס את תרומת יום הפעילות הקדושה לתשלומים ולהעבירו בכל אמצעי התשלום. רוצים להקדיש יום? מלאו את פרטיכם בעמוד זה וניצור איתכם קשר בהקדם.

לציון ההישג הרוחני תוענק מזכרת מיוחדת ובה חרוט השם לזכותו תרמתם את היום, בצירוף ברכה רוחנית, שתגיע עד לביתכם באמצעות שליח של חב"ד קפריסין. כמו כן, שמות השותפים יוזכרו ביום המיוחד בציון הרבי מליובאוויטש.אני רוצה לתת יום במתנה!

שם ומשפחה:

טלפון:

דואר אלקטרוני: