כבכל שנה עם בא חג הפסח אנו נערכים במרכז חב"ד קפריסין לפעילות נרחבת ורחבת היקף על מנת לאפשר לכל היהודים בקפריסין לחגוג את "ליל הסדר" כהלכתו, כ"בני חורין" ממש. שבועות קודם החג, עמלים על יבוא מוצרים כשרים לפסח למהדרין מישראל ומאירופה, בשר ועופות לכל סעודות החג, הכשרת מטבחים לפסח וחלוקה של מאות מצות שמורות עבודת יד, עליהן נאמר בזהר הקדוש: מאכל האמונה ומאכל הרפואה.

השנה המצב הרפואי המאתגר בכל העולם מצריך התאמות והערכויות מיוחדות בכדי שנוכל לאפשר לכולם לקיים את מצוות חג הפסח בהידור ובשמחה, תוך שמירה על הבריאות בהתאם להוראות הגופים הממונים על כך.

חג הפסח ידוע כחג משפחתי - הזמן שבו אנחנו חולקים עם ילדינו ובני ביתנו את סיפור יציאת בני ישראל ממצרים. לאור הוראות משרד הבריאות הקפריסאי שלא לקיים התכנסויות רבות משתתפים, אנחנו נערכים בכוחות מיוחדים על מנת לאפשר לכל מי שישארו בבתים את קיום סדרי הפסח ושאר ימי החג כהלכתם, מתוך ניסיון לשמור בהצלחה ככל האפשר על אספקת מוצרי החג בכשרות המהודרת לפסח לכל יהודי המדינה.

כבכל שנה והפעם ביתר שאת, נמשכת הדאגה שלנו גם עבור הנזקקים ומי שאין ביכולתו להשיג את צורכי החג, כשהמטרה היא ששמחת החג תגיע לבתי כולם, ללא יוצאים מן הכלל, כאחריות אישית וקהילתית תמיד, ובמיוחד בשעות לא פשוטות אלו. 

בשל ההיערכות המיוחדת השנה, עלינו להזדרז ולייבא בהקדם הכי אפשרי את כל מוצרי החג עבור יהודי קפריסין, מה שכרוך במשאבים כפולים מהרגיל. ברגעים כאלו, העזרה שלכם חשובה ביותר ומסייעת בידינו להביא את האור בדרך המסורת למאות יהודים בקפריסין. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק ולהיות שותפים בפעילות הקדושה בקפריסין - יחד נאיר את הלבבות ונעצים את הנשמות, עד לקריאה המשותפת מפי כולם - לשנה הבאה בירושלים!
 

כל אפשרויות התרומה

- לתרומה באמצעות אפליקציית ביט / פייבוקס שלחו למספר 0544902455
- לתרומה באמצעות Paypal לחצו כאן 
- לתרומה במזומן / העברה בנקאית / צ'קים / הוראת קבע כתבו לנו לדואר האלקטרוני [email protected] ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם לביצוע התרומה
- לתרומה מיידית באמצעות כרטיס אשראי מלאו את הטופס המאובטח:
 

תרומה בכרטיס אשראי

אנא קבלו השתתפותי בפעילות החשובה לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה.

ברצוני לתרום 18 €
ברצוני לתרום 36 € 
ברצוני לתרום 54 €
ברצוני לתרום 180 €
ברצוני לתרום סך של   €
ברצוני לתרום באמצעות חיוב חודשי קבוע בסך של  €

 

סוג הכרטיס*

ויזה  מאסטר כארד  אמריקן אקספרס אחר 

מספר כרטיס אשראי  *

תוקף הכרטיס  * 

3 הספרות האחרונות בגב הכרטיס  *

   
שם בעל הכרטיס:  *

מס' זהות:  

כתובת: 

עיר:      

מדינה:     מיקוד:   

מס' הטלפון:  *

דואר אלקטרוני   *

 * השדות המסומנים בכובית הנם שדות חובה