פותחים שנה עם חב"ד קפריסין
ראש השנה  |  יום הכיפורים  |  סוכות  |  שמחת תורה

 גם השנה, בזכותכם - בחסדי ה' יתברך אנו פותחים את השנה החדשה בהערכות לתנופת פעילות גדולה, כשבראש השנה נזכה לארח מאות אורחים מסביב לשולחנות החג בערי המרכזיות בקפריסין, חגיגה של מסורת, של אחדות, אור וקדושה.

ביום הכיפורים יופעלו בתי כנסת פתוחים בערים המרכזיות, עם תפילה מונגשת ומרוממת, בהם נתפלל גם עבור התומכים של פעילות הקודש בקפריסין, ואנו בטוחים שכולם יזכו להכתב ולהחתם לשנה טובה ומתוקה, עם כל הברכות בגשמיות וברוחניות.

עם צאת החג הקדוש נסיים את ההערכות לפעילויות חג הסוכות, בהם נציע כמדי שנה תוכניות מיוחדות עבור חברי הקהילה, המבקרים והמטיילים, לצד הזמנה לסוכות הענק של חב"ד ברחבי האי, לברך ולהתברך.

על מנת למלא את הצורך ההולך וגדל לאור הצמיחה בפעילות, כמדי שנה אנו מזמינים משטחי מזון כשר מישראל ומאירופה, עבור כל צרכי החג. אנו פונים אליכם בכדי לבקש את תמיכתכם, את השותפות שלכם בפעילות הקדושה של חגי תשרי.

התמיכה שלכם חשובה לנו תמיד, במיוחד בימים אלה, על מנת שנוכל להשלים את כל ההערכויות של חגי תשרי, אשר יאפשרו לקהילה היהודית בקפריסין לקיים בהידור "ושמחת בחגיך"!

אנו תפילה שתזכו תמיד להיות בצד הנותן, מתוך בריאות איתנה, אושר ונחת, כפי הכתוב: "אמר הקב"ה: אם אתה משמח את שלי, אני משמח את שלך".

לנוחיותכם, ניתן להעביר את התרומה במגוון דרכים:
- משלוח צ'ק: עבור "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר) לת.ד. 770 קרית מלאכי
- העברה בנקאית (או הפקדה ישירה) בישראל: שם החשבון: "ידידי חב"ד קפריסין בישראל" (ע"ר), בנק דיסקונט, מס' חשבון: 12172687 סניף 153, קרית מלאכי 
- הוראת קבע: אנא לחצו כאן והדפיסו ומלאו את הטופס המצורף
- באמצעות  Paypal: לחצו כאן 
- באמצעות תרומה ישירה באשראי בטופס מאובטח
 

תרומה בכרטיס אשראי

 
ברצוני לתרום תרומה חד פעמית  חודשית קבועה 
בסך של
אירו, עבור תמיכה בפעילות חגי תשרי.

כרטיס אשראי: 

מס' כרטיס:  *

תאריך תפוגה:  *  3 ספרות בגב הכרטיס:   *

שם בעל כרטיס האשראי:  *

מספר ת.ז.:  *

כתובת:  *

עיר:  *  מיקוד:  

טלפון:  *

דואר אלקטרוני:

הערות: