תמונה בניית המקווה

ברוך שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.

למעלה מ-15 שנים אנחנו פועלים בקפריסין, הלכנו יחד צעד אחר צעד - אם זה ליל סדר מרכזי, הקמת בית הכנסת הראשון במדינה, אספקת מזון כשר, הקמת מקווה טהרה, הכנה לבר מצוות, עריכת חתונות כדת משה וישראל, מערך מגוון של שיעורי תורה, הקמת גן ילדים והפעלת חוגי מסורת, והרשימה עוד ארוכה. היינו יחד ברגעים שמחים ושמחים יותר, ותמיד תמיד שאפנו לעוד.

ברוך ה' החלום הפך למציאות - קפריסין הפכה מאי שומם מקדושה למוקד אור ותורה, עם קהילה יהודית צומחת וגודלת, סניפים בכל הערים המרכזיות, ופעילות מסביב לשעון. עם הצמיחה העליה בביקוש והצמאון האדיר לקדושה, המקום נהיה צר מלהכיל.

מתוך שבח והודיה לה' יתברך, ובזכות ידידים כמוך, רכשנו שטח עליו היה מבנה ישן, ערכנו את השיפוצים הנדרשים, התאמנו את פנים הבניין, ואף חוץ המבנה קיבל פנים חדשות, שיהיה מכובד כראוי לבית ה',  קיר המייסדים בבחינת "זה קלי ואנווהו".

כל זה לא היה מתאפשר ללא התמיכה של הידידים הקרובים, כמוך. התשלומים הרבים עוד נמשכים ופיתוח השטח בעיצומו.

כעת, על מנת להשלים את הקמת המבנה שיהווה מגדלאור של קדושה בקפריסין, עלינו לגייס את יתרת הסכום לפיתוח.

קיר המייסדים הולך ומתמלא בשמות של מי שבונים יחד איתנו, לבנה אחר לבנה, את המרכז היהודי החדש, וזוכים להתברך בשפע ברכה והצלחה, בגשמיות וברוחניות. זו ההזדמנות שלכם!

* * * 

גם אני רוצה להיות שותף בהשלמת הקמת מרכז הקהילה היהודית בקפריסין

בתרומה לקיר המייסדים של  בפריסה של חודשים

בתרומה חודשית קבועה של ש"ח למשך חודשים

בתרומה חד פעמית של  ש"ח

שם ומשפחה:   *

טלפון:   *

לתרומה בהוראת קבע, צ'ק או מזומן - מלאו את השם שלכם ומספר הטלפון כאן למעלה ודלגו אל הכפתור 'שלח' בתחתית הטופס, לחצו עליו ואנו ניצור קשר טלפוני.

לתרומה בכרטיס אשראי - המשיכו במילוי הטופס.

* * *

תרומה בכרטיס אשראי

מס' כרטיס 

תוקף    3 ספרות בגב הכרטיס 

מס' ת.ז. 

כתובת: 

דואר אלקטרוני: 

הערות: