אודותינו

משפחת ניימרקאיה נאפה - אחת מערי הנופש הכי מבוקשות בקיץ, מארחת מאות אלפי תיירים ומתוכם כמאה אלף תיירים יהודים וישראליים צעירים במשך 5 חודשי ה'עונה'. בין אלפי התיירים ישנם צעירים וצעירות ישראלים רבים שרק סיימו את שנות לימודם בית ספר והם בדרך להתגייס לצבא במשך החודשים הקרובים. רגע לפני ההתקדמות לשלב הבא בחיים, הם מגיעים לאיה נאפה ליהנות מהחופים, פעילויות ספורט ומים, מסיבות לילה ואטרקציות.

שם אנו פוגשים אותם, ובתוך כל הבילויים מעניקים להם בית של אור וקדושה, הבית שלהם באיה נאפה. המפגש הבלתי אמצעי בתקופה זו של חיהם מחזקת את הקשר שלהם ליהדות ולמסורת בתיהם בהמשך החיים - דווקא ברגעים בהם הם רוצים "להשתחרר" ניתנת ההזדמנות לזריעת הגרעין לאהבת ה' ואהבת ישראל.

פעילות באיה נאפהעם עליית מספר התיירים המבקרים במדינה, בשלהי קיץ 2016 הגיעו לאי קפריסין הרב זושא ויעלי ניימרק יחד עם בנם הקטן אורי בכדי להיות חלק מהפעילות היהודית החשובה בקפריסין, כאשר פעילות הדגל שלהם היא הפעילות עם הצעירים במדינה, ובכלל זה בבית חב"ד איה נאפה. משפחת ניימרק הגיעה חדורת מוטיבציה להגדיל הפעילות ולהכלת כל הצעירים הבאים לבית חב"ד.

בבית חב"ד איה נאפה מתקיימות פעילויות רבות: סעודות שבת - ממש כמו בבית, עם המאכלים הטעימים והמזינים ביותר, אוכל כשר בימי השבוע מהבוקר ועד אחרון האורחים, חנות כשרה, שיעורי תורה ומניינים, פעילוית עם נערים, ערבי מסורת, ערבי ארץ ישראל היפה, ועוד רבות...

אגב, אם אתם עוברים בשישי בלילה באיה נאפה ושומעים את זמירות השבת המתנגנות, אתם מוזמנים להכנס ולהצטרף ל400 הצעירים שעושים קבלת שבת מרכזית איתנו יחד. הכניסה חופשית, כולם מוזמנים!

צרו איתנו קשר

טלפון: 00.357.96.640980
כתובת: Kavo Greko 11, Ayia Napa 5330
דואר אלקטרוני: [email protected]
אתר האינטרנט: www.ChabadCyprus.com/Napa

יחד נמשיך להתפתח

הזדמנות מיוחדת - עזרו לנו להמשיך ולהתפתח!

על מנת להמשיך בפעילות הקדושה אנו זקוקים לכם - זו ההזדמנות שלכם להפוך לחלק ממגדל האור שלנו ובעזרת תרומתכם החשובה תהיה לנו היכולת להמשיך לצמוח, לפרוח ולגדול, ולהביא אור של קדושה לכל היהודי באי.

לתרומה לבית חב"ד איה נאפה לחצו כאן!